İnstagram Otomatik Beğeni Hizmeti

Bu konuda seçilen süre boyunca gönderilerinizin tümüne otomatik olarak beğeni gönderilmektedir. Beğenilerin gönderilmesiyle birlikte profilinizdeki etkileşim oranı gözle görülür bir şekilde artış gösterir. İnstagram otomatik beğeni paketleri 100 beğeniyle başlayarak devam etmektedir. Bu konuda yapacağınız her işlem için sizlerden paket seçimi yapmanız istenir. Paket seçimlerinde çok büyük değişiklikler yoktur. Bu konuda beğeni hizmetlerinde en büyük değişiklik beğeni sayılarıdır. Beğeni sayılarının bu kadar yüksek olmasıyla birlikte kişilerin her gönderisinde adeta bir beğeni patlaması yaşanır. Otomatik beğeni paketlerinin tümünde Türk takipçiler hakimdir.

 

Sizin gönderilerinizin tümünü beğenen kullanıcılar Türk takipçilerdir. Bunun yanı sıra sizin gönderilerinizi beğenen kullanıcılar aktif ve gerçek kullanıcılardır. Otomatik beğeni hizmetini satın aldıktan sonra gönderilerinize 1 saat içerisinde beğeniler gelmeye başlar. Hizmet genellikle ilk 1 saat içerisinde aktif bir şekilde hizmet verir. Otomatik beğeni paketlerinin tümünde 30 günlük bir süreçle birlikte verilmektedir. Bu süreçte sizlerin attığı her gönderiye otomatik bir şekilde beğeni hizmeti verilmektedir. Ayrıca alacağınız paketlerde gönderi sınırlaması mevcuttur. Atacağınız her 5 gönderi veya atacağınız her 50 gönderiye göre otomatik beğeni hizmeti verilmektedir. Bu anlamda verilen hizmetler çok fazlaysa ekonomik olarak oynamalar görülebilir. 


Hızlı ve Güvenilir Hizmet 


İnstagram otomatik beğeni paketleri oldukça ekonomiktir. Paketler içerisinde gönderilere göre ayrıştırma yapıldığı için ödenecek olan tutarların hepsi oldukça adaletlidir. Bir kişi kendi 5 gönderisine otomatik beğeni hizmeti almak istiyorsa 5 gönderiden oluşan bir hizmet paketi satın alabilir. Bunun yanı sıra bazı otomatik beğeni paketlerinde aktiflik süresi 2 saat ve daha fazla olabilmektedir. Bu durum beğeni paketlerinin çokluğuyla alakalı bir durumdur. Paketler satın alındıktan sonra beğeniler zamana yayılarak gelmektedir. Kral Takip sitesi kendi alanında oldukça hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Kullanıcıların otomatik beğeniyle alakalı aklına takılan soruları canlı destek hattı sayesinde anında cevaplayabilmektedir. Bu işlem sayesinde kullanıcıların memnuniyet oranı yükselerek otomatik beğeni paketlerinden birini satın almaktadır.

3 Dakika Önce
ENFLASYONA İNAT %10 İNDİRİM FIRSATI!

Şimdi indirim zamanı!

Ay sonuna kadar tüm paketlerde geçerli %10 indirim kodunuzu kullanmayı unutmayın!

KOD: İNDİRİM10

Kral Takip - Sosyal Medya Hizmetleri

SON GÜN!7 Ay 3 Gün 2 Saat 13 Dakika